GFI Logo

GFI Software pakub mitmeid kuumaksulisi nn. "pilve" teenuseid, mis on võivad Teile olla kasulikud nii tehnoloogia, majanduslike kaalutluste või äristrateegia seisukohast.

GFI Cloud koondab endas pilveteenusel põhinevad lahendused IT osakonnale või teenuse osutajatele oma ettevõtte IT paremaks jälgimiseks.

Teenuse abil on lihtne pakkuda arvutite kaughaldust, serverite ja lauaarvutite monitooringut, tarkvara järelevalvet ning igapäevast uuenduste haldust. Lisaks sisaldab teenus antiviirust ning veebikasutuse filtrit, seda kõike ühiselt konsoolilt hallatava pilveteenusena.GFI Cloud teenuste paigaldamisele kulub vaid 10 minutit. Teenus ei vaja koolitust, ei vaja riistvara, lepinguid - ja kõik see maksab ainult mõned eurod päevas !

GFI MailEssentials Online on pilveteenusel (hosted service) põhinev e-posti turvalisuse ja säilimise lahendus.

Teenus töötab mis tahes e-posti süsteemiga ja seda saab rakendada vaid mõne minuti jooksul. GFI MAX MailProtection sisaldab rämpsposti filtreerimist, kaitset viiruste vastu ning e-posti arhiveerimisteenust, mis tegutseb nagu "alati kättesaadav e-posti varukoopia lahendus".

GFI MailEssentials Online kõrvaldab rämpsposti, viirused ja teised e-posti kaudu levivad ohud enne kui nad jõuavad Sinu arvutivõrku.

GFI FaxMaker Online on pilveteenusel (hosted service) põhinev faksimise lahendus.

Tarkvara saadab ja võtab vastu faksid tõhusalt ning lahendab probleemid manuaalse faksimisega. GFI FAXmaker võimaldab kasutajatel saata ja vastu võtta fakse otse oma e-posti kliendist. Lahendusega saad lisaks varundada kõik faksid ja otsida neid samal viisil, nagu e-kirju.

GFI MAX - aitab IT teenusepakkujatel ja osakondadel oma tööd paremini teha

GFI MAX

GFI gruppi kuulub ka pilveteenuste pakkuja GFI MAX, kelle tootevalikust leiab hulga IT teenusepakkujatele ja IT osakondadele mõeldud pilvepõhiseid tööriistu arvutite ja serverite igapäevaseks haldamiseks, monitoorimiseks, varundamiseks, kaitseks ning kaughalduseks.

Küsi täpsemalt info@datasec.ee !